מתכות איכות ופרופילי אלומיניום הנדסיים
התקשרו אלינו ל-073-7599499
חפש לפי מוצרים
חפש לפי חומרים
Bolton

חוטי אלומיניום ברונזה

חוט אלומיניום ברונזה C62400

חוט אלומיניום ברונזה C62400

זוהי סגסוגת ברוזה מסוגסגת באלומיניום המומלצת לשימושים בהם הסיכוי לנזק משחיקה והתעייפות הוא בינוני, ובמיוחד היכן שדרושה משיכות גבוהה לעיבוד בקור. שימושים עיקריים של נתך זה יהיו שסתומים ורכיבי משאבות לשימושים תעשייתיים, ימיים ומהדקים הדורשים חוזק גבוה.
חוט אלומיניום ברונזה C63000

חוט אלומיניום ברונזה C63000

סוג ברונזה זו המסוגסגת באלומיניום וניקל הינה בעלת חוזק גבוה, ולכן הוא בחירה טובה עבור יישומים הדורשים העמסת משקל כבד, עמידות בפני שחיקה, חיכוך וקורוזיה. תוספת הניקל מגדילה את חוזקה מבלי להוריד את משיכותה, קשיחותה ועמידותה בקורוזיה. שימושים אופייניים לסגסוגת זו יהיו חלק ממערכות גלגלי מטוסים (גיר) ותומכות מבניות המחוברות למסבים.
חוט אלומיניום ברונזה C64200

חוט אלומיניום ברונזה C64200

חומר זה איננו מגנטי, ובעל עמידות טובה מפני התעייפות ושחיקה, הוא נחשב כבעל יכולת העיבוד הטובה ביותר מכל הברונזות ללא תוספות של עופרת. נתך זה משלב יכולת עיבוד, חוזק, עיצוב בחום, ועמידות בפני קורוזיה ושחיקה. שימושים אופייניים כוללים תותבים למטוסים, מהדקים, תעשייה ימית וחומרים לעיבוד כימי בתעשייה הכימית.
חוט אלומיניום ברונזה C61400

חוט אלומיניום ברונזה C61400

לנתך זה תכונות מכאניות מצוינות ומשיכות טובה, דבר המאפשר שימוש בה ליישומים בהם מופעלים עומסים גבוהים, וכן בניית מיכלים לעמידות בלחץ גבוה. שימושים אופייניים כוללים ברגים, מיכלים העמידים בפני קורוזיה, רכיבים מבניים, חלקי מכונות, צנרות למאיידים, חיפויים ומהדקים לשימושים ימיים וכן מגוון שימושים בתעשייה הכימית במערבלים.
חוט אלומיניום ברונזה C63020

חוט אלומיניום ברונזה C63020

נתך ברונזה מסוגסג אלומיניום וניקל זה הינו נתח מרטנזיטי אשר עבר טיפול תרמי, הנחשב לאחד החזקים ביותר ממשפחת הניקל-ברונזה. במקרים מסוימים ניתן להחליפו בנחושת מסוגסגת בריליום או בסגסוגות על בסיס ניקל עקב תכונותיו המיוחדות. תכונותיו המכאניות וקשיותו הגבוהות, בשילוב עם משיכותו וחסינותו בפני שבר הגבוהה, הופכות אותו לאידיאלי לשימוש ביישומים הדורשים עמידות בעומסים גבוהים, שחיקה גבוהה, קורוזיית נקיקים, חיכוך גבוה, דפורמציה ועמידות בטמפ' גבוהות.
חוט אלומיניום ברונזה C95510

חוט אלומיניום ברונזה C95510

נתך זה מסוגסג באלומיניום ובניקל ובכך נוצרות תכונות חוזק גבוה, משיכות ועמידות טובה בפני שחיקה תחת תנאי עומס גבוה. עקב כך, אורך חיי החלק נהיים ארוכים יותר, עמידותו בפני קורוזיה והתעייפות גדלה, עקב מיקרו-מבנה המכיל מתבדלים, והדומה למבנה שעבר חישול. נתך זה נמצא בשימוש בשימושים תעופתיים הכוללים תותבות, ומסבים. חומר זה גם נמצא בשימוש בתעשיית הגז והנפט.
עבור לתוכן העמוד