מתכות איכות ופרופילי אלומיניום הנדסיים
התקשרו אלינו ל-073-7599499
חפש לפי מוצרים
חפש לפי חומרים

מוטות טיטניום

מוטות טיטניום Ti-6Al-4V

מוטות טיטניום Ti-6Al-4V

סגסוגת זו היא מן הנפוצות מסגסוגות הטיטאניום הנמצאת בשימוש. לסגסוגת זו עמידות טובה בפני זחילה עד לטמפ' של °C 300, עמידות מצוינת בפני התעייפות וכושר ריתוך סביר. שימושים אופייניים כוללים חלקי טורבינה במנועי סילון, חלקים מבניים במטוסים ושתלים בעלי חוזק גבוה. באמצעות טיפולים תרמיים ניתן להגיע לחוזק מקסימאלי של MPa 1100.
מוטות טיטניום Ti-6Al-4V-ELI

מוטות טיטניום Ti-6Al-4V-ELI

אחת מסגסוגות הטיטניום הנפוצות ביותר בשימוש כיום. הסיומת ELI משמעותה ריכוז מזהמים נמוך – מציין ריכוז ברזל וחמצן מופחת, אשר מעניק לנתך משיכות טובה בשילוב עם עמידות. סגסוגת זו מציגה שילוב תכונות מצוין של עמידות בפני קורוזיה, חוזק וקשיחות. שימושים אופייניים כוללים מכשירים וחוטים בתעשיית הרפואה ושתלים, שימושים תעופתיים ומיכלי-לחץ.
מוטות טיטניום סוג 2

מוטות טיטניום סוג 2

טיטניום מסוג זה נמנה על הדרגים הטהורים של הטיטניום הנמצאים בשימוש תעשייתי. לדרג טיטניום זה שילוב של יכולת עיצוב, חוזק בינוני ועמידות טובה בפני קורוזיה מסבירים את שימושו במגוון תעשיות. בתעשייה הכימית: משמש בקונדנסטורים, מאיידים, כלים לתגובות כימיות לעיבוד כימי וצנרת.
מוטות טיטניום סוג 4

מוטות טיטניום סוג 4

טיטניום דרגה 4, הינו טיטניום מסחרי בטוהר גבוה אשר לו עמידות מצוינת בפני קורוזיה / קורוזיית התעייפות, וחוזק שקול לזה של פלדה וסגסוגות ניקל. בנתך זה משתמשים בתעשיית התעופה לייצור חלקים ושלדות של מטוסים, בתעשייה הימית ובתעשייה הכימית לציוד עיבוד וייצור.
מוטות טיטניום סוג 5

מוטות טיטניום סוג 5

סגסוגת זו היא מן הנפוצות מסגסוגות הטיטאניום הנמצאת בשימוש. לסגסוגת זו עמידות טובה בפני זחילה עד לטמפ' של °C 300, עמידות מצוינת בפני התעייפות וכושר ריתוך סביר. שימושים אופייניים כוללים חלקי טורבינה במנועי סילון, חלקים מבניים במטוסים ושתלים ביו-קומפטביליים בעלי חוזק גבוה. באמצעות טיפולים תרמיים ניתן להגיע לחוזק מקסימאלי של MPa 1100.
עבור לתוכן העמוד