מתכות איכות ופרופילי אלומיניום הנדסיים
התקשרו אלינו ל-073-7599499
חפש לפי מוצרים
חפש לפי חומרים

מוטות מגנזיום

מוטות מגניזיום AZ80

מוטות מגניזיום AZ80

לסגסוגת זו חוזק גבוה יותר מזה של סגסוגת AZ61A, ולה דרוש במהלך אקסטרוזיה את קצב הדפורמציה האיטי ביותר מבין כלל סגסוגות המגנזיום-אלומיניום-אבץ. להשגת תכונות מקסימאליות, המתכת עוברת זיקון T5 מלאכותי או T6. לסגסוגת זו לא קיימת תצורה חלולה (כצינורות).
AZ61A

AZ61A

לסגסוגת זו תכונות מכאניות נמוכות מזו של סגסוגת AZ80A. שימושים אופייניים כוללים אקסטרוזיות לשימושים כלליים בעלי תכונות מכאניות טובות ועלויות נמוכות יחסית.
ZK60A

ZK60A

סגסוגת זו נמצאת בשימוש היכן שדרוש חוזק גבוה. ניתן לטפל בסגסוגת זו טיפולים תרמיים, והנפוץ מכולם הוא ה- T5. יש לה בערך אותו החוזק כמו AZ80A אבל עם משיכות גבוהה יותר. כדי להגיע לחוזק מקסימאלי, מבצעים על AZ80A ו- ZK60A – T5. שימושים אופייניים כוללים אקסטרוזיות שאמורות לעמוד בחוזק גבוה ובעלות משיכות גבוהה.
AZ31B

AZ31B

הנפוצה ביותר מסגסוגות המגנזיום, AZ31B מופקת בצורת לוחות, מוטות וסרטים, ולרוב מהווה אלטרנטיבה לסגסוגות אלומיניום, עקב חוזק גבוה ויחס חוזק למשקל גבוה. בעיבוד נתך זה קיים סיכון כי השיירים עלולים להתלקח. שימושים אופייניים כוללים מגוון יישומים בתעשיית התעופה והחלל ושימושים מסחריים הדורשים תכונות מכאניות גבוהות ויחס חוזק למשקל גבוה.
עבור לתוכן העמוד