מתכות איכות ופרופילי אלומיניום הנדסיים
התקשרו אלינו ל-073-7599499
חפש לפי מוצרים
חפש לפי חומרים
MSX CLAL

פחים ופלטות ניקל

200

200

ניקל מסדרת 200 הוא ניקל מחושל טהור בטוהר גבוה (99.6%). הוא בעל תכונות מכאניות מצוינות ועמידות מצוינת בפני קורוזיה וסביבות קורוזיביות. לסגסוגת זו מוליכות תרמית וחשמלית גבוהה, ותכולת גז מומס נמוכה.
201

201

סגסוגת ניקל 201 היא גרסה דלת פחמן של סגסוגת ניקל 200. יישומים אופייניים כוללים מאיידי חומצות ובסיסים, תאי שריפה המשמשים במדידות בהתקני מדידה הנדסיים מדויקים, ורכיבים חשמליים. סגסוגת זו מעוצבת בדרך-כלל ע"י סיבוב וע"י עיבוד בקור. סגסוגת זו עדיפה על פני סגסוגת 200, ביישומים הכרוכים בחשיפה לטמפ' מעל 315°C.
600

600

סגסוגת 600 מהווה חומר הנדסי סטנדרטי ליישומים הדורשים עמידות בפני קורוזיה וחום. לסגסוגת זו תכונות מכאניות מצוינות ולה השילוב הנדרש של חוזק ועיצוב. תכולת הניקל הגבוהה מעניקה עמידות בפני סוגי קורוזיה, והופכת את הסגסוגת לחסינה בפני SCC הנגרם מיוני כלור. סגסוגת זו לא ניתנת להקשיה ע"י התבדלות אלא רק באמצעות עיבוד בקור. לסגסוגת זו שימושים מגוונים בתעשייה הכימית, לבניית תנורים ובתחום התעופה.
625

625

סגסוגת 625 היא סגסוגת ניקל מסוגסגת בכרום ומוליבדן, אשר משמשת בשימושים הדורשים חוזק גבוה, יכולת עיצוב גבוהה וכן עמידות גבוהה בפני קורוזיה. המרכיבים של הנתך העמידים בפני קורוזיה, מאפשרים את שימושה: בשימושים ימיים הדורשים עמידות גבוהה בפני קורוזיה, בתעשיית התעופה והחלל ובתעשייה הכימית.
718

718

סגסוגת 718 היא סגסוגת ניקל-כרום בעלת חוזק גבוה, עמידות גבוהה בפני קורוזיה וטווח טמפ' רחב מ- -253-704°C. סגסוגת זו ניתנת להקשיה בהתבדלות וניתנת לייצור בקלות יחסית אפילו לרכיבים מורכבים. יכולת הריתוך וכן ההתנגדות להיווצרות סדקים כתוצאה מהריתוך מצויינת, וזאת בשילוב עם עמידות בפני זחילה, התעייפות וחוזק גבוה. שימושים אופייניים אפשריים: תעשיית התעופה לחלקי מנועים ומיכלים העמידים בטמפ' נמוכות.
Monel 400

Monel 400

סגסוגת 400 הינה סגסוגת ניקל הניתנת להקשיה באמצעות עיבוד בקור בלבד.
לסגסוגת זו חוזק ועמידות מפני קורוזיה מצוינים בטמפרטורות גבוהות.
שימושים עיקריים: שימושים מיוחדים בתעשייה הימית ובתעשיית העיבוד הכימי.
Nimonic 80

Nimonic 80

סגסוגת זו היא סגסוגת ניקל-כרום חשילה, המחוזקת ע"י תוספות של טיטאניום, אלומיניום ופחמן. סגסוגת זו פותחה כדי לעמוד בטמפרטורת עבודה של עד C°815.
שימושים נפוצים: בתעופה- חלקי מנועי טורבינה ובתעשיה הגרעינית.
Nimonic 90

Nimonic 90

סגסוגת זו היא סגסוגת ניקל-כרום-קובלט המחוזק באמצעות תוספות של טיטאניום ואלומיניום.
פותחה כסגסוגת המוקשית בהתבדלות, ולה עמידות מפני זחילה בטמפ' גבוהות (עד C°920).
שימושים אופייניים כוללים: להבי טורבינה במנוע סילון, דיסקים, חישולים וכלים לעיבוד בחום.
Hastelloy C276

Hastelloy C276

סגסוגת C276 היא סגסוגת ניקל-מוליבדן-כרום המחושלת הנחשבת כאחת מסגסוגות הניקל הרב-שימושיות עקב עמידות טובה בפני קורוזיה. סגסוגת זו מתנגדת להיווצרות מתבדלים מבעד לגבולות הגרעין באזור הריתוך, מה שהופך אותה לשימושית במגוון תהליכים כימיים במצבה המרותך.
Hastelloy X

Hastelloy X

סגסוגת זו היא סגסוגת על המכילה ניקל-כרום-ברזל-מוליבדן, בעלת חוזק גבוה בטמפ' גבוהות, עמידות בפני חמצון עד טמפ' של C°1200, עמידות מפני SCC בסביבה כלורית, עמידות בפחמון ויכולת עיבוד טובה. שימושים אופציונאליים כוללים חלקים העמידים בפני שריפה במנועי סילון, ושימושים מיוחדים בתעשייה הכימית.
WASP

WASP

סגסוגת WASP, בעלת חוזק גבוה בטמפ' גבוהות עד C°650, ולעומת 718, בעלת טווחי חוזק יציבים יותר.
עבור לתוכן העמוד